Network & Ağ Çözümleri

network ve ağ çözümleri

Network & Ağ Kurulumu, Ağ Hızlandırma Çözümleri, Network Cihazlarının Kurulum ve Desteği, Ağ Yönetim ve Analiz Çözümleri

Kadal Elektronk Bilgisayar Sistemleri Ağ çözümleri sağlamada müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ağ altyapısı, topolojisi ve firma ihtiyaçları göz önüne alınarak ileriye dönük tasarımlarla çözümler sunuyoruz. Network sistemlerinde çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz.

Uzman arkadaşlarımız yerinde tespitleriyle ağın maksimum düzeyde hızlı olması için uygulamalarda maliyetin de göz önünde tutulması bizim için önemlidir. Sistemi karmaşıklaştırmadan ve ekipman giderlerini yükseltmeden kullanıcı verimliliğini arttırmak için en uygun optimizasyon sağlanır.

Her türlü network cihazı hızlı ve kolay bir şekilde temin edilir. Cihazların kurulumunu uzman arkadaşlarımız tarafından yapılır ve periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçilir.

Yönetim için uzman kadromuzla tamamen kuruma özel planlamanın sonunda güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar ve ağ trafiği loglama göz önüne alınarak gerekli alt yapı kurulur. Ağ analizinde güncelleme, güvenlik ve yeni teknolojilerin sistemde uygulanması sistemin risk olasılığını aşağı çekerken performansı arttırır.